Justice League 2. Fragmanı Hakkında Konuşalım

2 gün önce falan JL nin fragmanı çıktı. Öncesinde gaza getirmek için Zack Snyder abimiz ardı ardına teaserlar yağdırdı. Zaten böylelikle fragman için beklentimiz baya arttı ve ardından fragman ile birlikte daha bir gaz dolu duruma geçti.

Fragman benim gördüğüm üzere oldukça gaza getiren, JL filmine karşı beklentileri yüksekten bir tempoya sahip. Tek tek karakterleri görüyoruz ve dövüş sahneleriyle ayrı bir gaza geliyoruz.

Abi Aquaman ne öyle ya. Ne güzel yapmışlar. Asi, güçlü, kral, adam dövüp hesap ödeten falan. Sevgilinizle gitmeyin bu filme. Aquaman’i görür ayrılır sizle yeminle.

Flash’i ise önceki comic-con fragmanında gördüğümüz gibi gayet eğlenceli ve üstüne üstlük baya baya depar atarak görüyoruz. CGI’ı müthiş kasmışlar. O koşarken ki yıldırımları falan çok iyi.

Wonder Woman’a zaten diyecek bir şeyimiz yok.  Kadın WONDER yani. Cyborg’ta iyi işte…

Batman’i ise ekibe liderlik ederken görmemiz ayrı hoşuma gitti. Onunda gördüğümüz dövüş sahneleri ve fragmanın başında atla Aquaman’in doprakların da görmemiz ayrı bir güzeldi.

Superman’i görmüyoruz ama filmde olacağını yüzde 24685313 biliyoruz. Muhtemelen en zor duruma düştüklerine canlanır çıkar gelir.

Senaryo hakkında daha çok bir şey vermiyorlar. Düşmanın ordusu gördük ama net olarak düşman kim belli değil. Darkseid olduğu baya yüksek olasılıkla tahmin ediliyor.

Sonuç olarak fragman güzel abi, gaza geliyorsun ve umutlanıyorsun. Filmini heyecanla bekliyor olacağız. Sonraki fragmanlar hakkında konuşmayız herhalde. Kasım ayında film vizyona girdiğinde filmin güzel bir incelemesini yaparız ama. Şimdilik bu kadar…

Facebook Yorum

Facebook Yorum

Justice League 2. Fragmanı Hakkında Konuşalım” üzerine 11 yorum

  1. Beklediğim filmlerden biri kesinlikle harika iş çıkaracak diye düşünüyorum ancak bu ekibin yanına bir süperman giderdi. Diyedüşünüyorum robot adam çok pasif kalmış diğerlerinin yanında sanki.

  2. DC evrenini pek beğenmiyordum ancak yavaş yavaş ilgimi çekmeye başladı justice league filmini merakla bekliyorum sinemada izliyeceğim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir